šipka Realitní makléř

Petr Revenda
TOP realitní makléř
Aleš Minařík | 21. 9. 2023

Dobrý den, Pan Petr Revenda je velmi schopný a spolehlivý makléř. Přichází aktivně s návrhy na řešení v každé situaci a je vždy k dispozici. Na všechny otázky vždy odpověděl obratem a srozumitelně. Jako makléře pro realitní obchody mohu pana Revendu jedině doporučit. S pozdravem, Aleš Minařík.


Martin Vojta
Realitní makléř senior
Vojtěchová Hana | 18. 9. 2023

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat realitní mu makléři. 

Jelikož s prodejem ani koupí jsem neměla žádné skušenosti a čerstvě jsem dodělala školu, tak byla správná volba spolupráci s makleřem .

Skvěle se nám s  Martinem Vojtou pracovalo, vše proběhlo podle našich představ, poradil a vysvětlil všechny podrobnosti ohledně prodeje domů a koupě domu a neměli jsme žádné starosti ohledně smluv a různých formalit  a jsme rádi že jsme vše dotáhli do konce .

Také bych chtěla poděkovat realitní kanceláři za to, že mají tak skvělého realitního makléře .


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Čecháková Soňa | 18. 9. 2023

Potřebujete rychle, profesionálně a bez potíží prodat nebo koupit svoji nemovitost? Řešíte složité životní situace s exekucí? Z mé vlastní zkušenosti radím samostatného realitního makléře s vysokými schopnostmi p. Petra Revendu. Je to člověk na pravém místě a velmi si cením spolupráce s ním. Ve své branži je opravdu profesionál. 


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Mgr. Petr Osokin | 13. 9. 2023

Rád bych touto cestou poděkoval a ocenil práci realitního makléře, pana Petra Revendy.

Přes pana Revendu jsem koupil nemovitost v obci Luková - Brodek u Přerova. Po celou dobu, pan Revenda obratem reagoval na veškeré dotazy, byl k zastižení na telefonu a operativně řešil veškeré věci, které byly potřeba. Díky jeho profesionalitě vše klaplo na jedničku, a já bych jej chtěl touto cestou ocenit, protože kvalitní služby dnes již nebývají všude samozřejmostí.


Kateřina Kuhnová
Samostatný realitní makléř
Miroslav Holubec | 31. 8. 2023

Kateřina Kuhnová nám byla doporučena několika našimi známými jako velice schopná a ochotná makléřka. Ihned od prvního setkání a po celou dobu realizace prodeje nemovitosti jsme byli velice spokojeni s tím, jak vše organizovala a zvládala veškeré záležitosti. Navíc působí velice mile a ochotně, je to zkrátka sympatická profesionálka. Vřele všem její služby doporučuji. Děkujeme jí za vše a přejeme hodně dalších spokojených potencionálních klientů.


Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Jana Příhodová | 21. 8. 2023

S paní Jandovou máme velice dobrou zkušenost je ochotná, usměvavá a má velmi profesionální přístup. Skvělá komunikace při vyřizování jakýchkoliv nezbytností, podpisů i schůzek se zájemci. Můžu všem jedině doporučit.


Petra Kocourková
Realitní makléř
Petr Kozák | 15. 8. 2023

S paní Petrou Kocourkovou jsem spolupracoval při pronájmu bytu. Má příjemné a profesionální vystupování. Oceňuji její přesnost a spolehlivost. Tuto realitní makléřku mohu všem doporučit.


Petra Kocourková
Realitní makléř
Radana Otipková | 15. 8. 2023

Paní Kocourková byla velmi příjemná a ochotná. Domluva s ní byla rychlá a jednoduchá. Jsem ráda, že jsem mohla využít služeb této realitní kanceláře.


Jana Mikšánková
Swiss Life Select makléř
Zuzana a Ladislav Kniežovi | 15. 8. 2023

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou moc poděkovat paní Mikšánkové za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při koupi bytu. Bylo potřeba v krátkém čase vyřešit naši bytovou situaci. Zásluhou paní Mikšánkové a díky jejím radám všechno dobře dopadlo a nám, seniorům, odpadl jeden velký stres. Určitě bychom paní Mikšánkovou jako realitního makléře doporučili všem, co chtějí s jistotou a klidem koupit nemovitost.

Zuzana a Ladislav Kniežovi


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Věra Bínová | 14. 8. 2023

Mile mě překvapil profi přístup a velmi příjemné jednání s Mgr. Petrou Dočekalovou.


Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Kopelentpa | 9. 8. 2023

Při koupi bytu jsme jednali s realitní makléřkou paní Jandovou. Spolupráce byla výborná. Komunikace s paní makléřkou je velice rychlá a efektivní. Všechny naše dotazy se snažila rychle vyřešit a dohledala i všechny podklady, které jsme požadovali. Paní Jandovou mohu jen doporučit dalším klientům.


Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Sarova L. | 9. 8. 2023

Spolupráce s paní Jandovou při prodeji bytu v Klatovech byla výborná.Je milá a vstřícná při osobním jednání a profesionál při prodeji a zajišťování potřebné dokumentace. Mohu jen doporučit dalším klientům.


Kateřina Kuhnová
Samostatný realitní makléř
Michaela Šavelová | 28. 7. 2023

Děkuji paní Kuhnové za výbornou spolupráci při koupi bytu. Určitě ji mohu doporučit jako spolehlivou, milou a pracovitou osobou na správném místě.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Slavíkovi | 13. 7. 2023

Rádi bychom chtěli moc poděkovat panu Petrovi Revendovi, který nám nedávno dopomohl k vlastnímu bydleni.  Děkujeme za vstřícnost, ochotu, rychlost při komunikaci. Pan Revenda nás skvěle provedl celým procesem, nevěděli bychom jinak co a jak. Ulehcil nám spoustu zarizovani. S paní Revendovou byli úžasný tým, jsme rádi, že jsme měli právě je.

 


Petra Dočekalová
Realitní oblastní ředitel
Petr Šibral | 3. 7. 2023

Rychlé vyřízení ve věci pronájmu bytu. Profesionální přístup. Výborná znalost místního okolí ( obchody, restaurace, služby). Děkujeme za výbornou spolupráci 👍


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 596 nalezených.