šipka Realitní makléř

Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Alena Karnová | 23. 5. 2023

Pomáhala jsem s prodejem bytu v Újezdu nad Lesy našemu kamarádovi. Doporučila jsem mu využít služeb paní Jany Jandové, se kterou měla naše rodina již výborné zkušenosti s prodejem chaty před 2 lety. Přestože prodávaný byt se nacházel cca 150 km od jejího bydliště, nabídku přijala a aby bylo možné byt nafotit a nabídnout k prohlídkám, musela pomoci i s jeho uklizením. Majitel - vdovec v seniorském věku tam nebydlel a bylo pro něho velmi obtížné byt vyklidit a uklidit tak, aby ho bylo možné nabídnout k prodeji. Zájemců bylo dost, ale protože se jednalo o družstevní byt, kde ho zájemci chtěli na pronájem, což družstvo nepovolilo, prodej chvíli trval. Ale nakonec se kupec našel a k oboustranné spokojenosti se byt prodal. Paní Jandové patří velký dík za její profesionalitu, trpělivost, vstřícnost a ochotu. Určitě ji budu i nadále doporučovat svým známým.

 


Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Jaroslava Němcová | 23. 5. 2023

Služeb pana Kubaly jsme s manželem využili opakovaně (koupě bytu, pronájem bytu) a pokaždé k naší naprosté spokojenosti. Chtěla bych vyzdvihnout hlavně velice vstřícný přístup a rychlé jednání. Všem vřele doporučuji.


Petr Mašek
Realitní makléř
Markéta Hlobilová | 10. 5. 2023

Dobrý den, Fincentrum Reality s.r.o. mohu jen doporučit. S panem Maškem jsem byla velice spokojená. Příjemné a ochotné vystupování. Děkuji za spolupráci. 


Kateřina Kuhnová
Realitní makléř senior
Ing. Dušan Typlt | 9. 5. 2023

"S paní Kuhnovou byla od začátku výborná spolupráce, navíc mi pomohla zajistit vyklizení bytu. Doporučuji využít její služeb." Ing. Dušan Typlt


Kateřina Kuhnová
Realitní makléř senior
Jaroslav Záleský | 5. 5. 2023

Paní Kuhnová odvedla opravdu výbornou práci od začátku až do konce. Byl jsem velmi náročný klient se spoustou požadavků navíc a nic pro ní nebyl problém a se vším si hravě poradila vždy k mé spokojenosti. Děkuji vám ještě jednou za spolupráci. Jste opravdový profesionál na správném místě.


Denisa Havlíková
Realitní makléř
Vojta Mudroch | 4. 5. 2023

Služby paní Havlíkové mohu jedině doporučit. Prodávala mi byt a a neměl jsem s tím téměř žádné starosti. Na všechny otázky mi dokázala odpovědět a se vším mi poradit. Velice lidský a empatický přístup. Doporučuji.


Denisa Havlíková
Realitní makléř
Eliška Lantová | 4. 5. 2023

Dobrý den,

dnešním podpisem o předání pozemku skončila naše akce. Chtěla jsem vám poděkovat za vstřícnost a rychlé jednání. Vůbec jsem nepředpokládala, že to půjde tak hladce a rychle. Přeji vám do další práce hodně úspěchů, z mé strany naprostá spokojenost. 

 

 


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Veronika Michlová | 13. 4. 2023

S prodejem bytu v Petrohradské jsem byla velmi spokojena. Vše probíhalo hladce, od focení, přes prohlídky, smlouvy a finální prodej. Pana Adama mohu jen doporučit, je profesionální, spolehlivý, dochvilný, flexibilní, příjemný a vstřícný.


David Adámek
Realitní makléř senior
Michal Felix | 13. 4. 2023

Velice profesionální přístup při prodeji bytu.

Získali jsme příjemný dojem již při prvním kontaktu se dvěma zástupci Fincentrum Reality. Ocenili jsme perfektní zpracování inzerátu, či vhodně stanovenou strategii pro první období.  Realitní poradce pan Adámek nám dokázal zajistit rychlý prodej bytu za odpovídající cenu i přes právě vznikající krizi na trhu s realitami. Poradce dokázal oslovit nejvhodnější zájemce pro koupi bytu, a byl s námi v neustálém těsném kontaktu při referencích z jednání. Všechny nutné formality s třetími stranami vždy probíhaly plynule a bez průtahů.

Závěrem bych chtěl vyzdvihnout slušné a příjemné vystupování realitního poradce pana Adámka.

Michal Felix


Jana Šnajdrová
Samostatný realitní makléř
Jačovi | 12. 4. 2023

Ráda bych poděkovala za velmi dobrou spolupráci s paní Šnajdrovou při koupi nemovitosti od první prohlídky až k jejímu předání. Profesionální přístup, vstřícnost a velmi dobrá komunikace - mohu doporučit.
 


Dana Videnská
Realitní makléř exkluzivní
Matúš Bafrnec | 9. 4. 2023

S paní inženýrkou Videnskou jsme řešili koupi bytu v Brně. Od začátku bylo vše perfektně zorganizováno, profesionálně vysvětlováno a celé to bylo podtrženo přátelským přístupem. Přestože prodávající se rozhodl zajistit vlastní právní servis, paní inženýrka byla k dispozici během celého procesu ak podpisu smluv poskytla i prostory. Celý převod nemovitosti byl završen jejím předáním, které díky paní inženýrce proběhlo hladce a úspěšně.


Dana Videnská
Realitní makléř exkluzivní
Matúš Bafrnec | 5. 4. 2023

Dobrý deň pani inžinierka, zanechal som Vám recenziu na Google mapách a touto cesto by som sa Vám chcel poďakovať za celý proces nákupu bytu - bolo skvelé mať po boku skúseného profesionála, ktorý bol zároveň priateľský a ľudský. Prajem Vám veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote!

S pozdravom, Matúš Bafrnec


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Faltusová Hana | 5. 4. 2023

Dobrý den, Váš kolega pan Petr Kubíček, mně a sestře zprostředkoval prodej rodinného domu v Líšnici č.62 okr. UO. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, ochotu a sympatické chování. Jsem ráda, že jsme s ním mohli spolupracovat.


Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Petr Fiala | 3. 4. 2023

Fincentrum Reality mohu jedině doporučit. Velmi pozitivní zkušenost mám zejména s makléřkou paní Janou Jandovou. Je to výjimečný člověk a bylo mi ctí s ní spolupracovat při koupi bytu.


Hana Mašková
Realitní regionální ředitel
Klientka | 29. 3. 2023

Fincentrum Reality jsme využili pro prodej bytu. Přes ne zrovna příznivou dobu vše zafungovalo a neměli jsme nejmenší problém byt prodat. Organizace byla dobrá, realitní makléřka paní Mašková vstřícná a vše proběhlo velmi rychle. Byli jsme spokojeni.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 602 nalezených.