Prodej zahrady 329 m2, Plzeň

Plocha celková: 329 m2 Číslo zakázky: 20093
Název: Prodej zahrady 329 m2, Plzeň
Celková cena: 1 750 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Plzeň
Datum aktualizace: 29. 5. 2023
Stavba: Ostatní
Zástavba: Rekreační
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 329 m²

Hledáte svoji oázu klidu? Místo, kam si zaskočíte odpočinout po pracovním dni, kde si vypěstujete svoji vlastní zeleninu, místo, kde budou bezstarostně skotačit Vaše děti nebo domácí mazlíček? Pohodlného bydlení v bytě se ale vzdávat nechcete? V jedinečné lokalitě u Sv. Jiří v Plzni na Doubravce Vám právě takové místo nabízíme.

Zahrada o výměře 329 m² se nachází na rohu ulice Potoční a díky této poloze má pouze jednoho přímého souseda. V současné chvíli je na pozemku umístěna stavební buňka, která je využívána zejména k uskladnění zahradního vybavení, ale upravit se dá i k dalšímu využití, např. abyste měli kde posedět v případě náhlé nepřízně počasí, kde si zdřímnout po obědě či připravit odpolední grilování. Nebo si zde postavte chatu dle svých představ. Dle územního plánu je povolena stavba pro individuální rodinnou rekreaci - zahrádkářská chata - do zastavěné plochy 25 m² s jedním podzemním a jedním nadzemní podlažím. Zažádáno je o výjimku na stavbu větší.

Na pozemku je umístěn také velký skleník, který Vám dovolí zrealizovat Vaše veškeré pěstitelské sny a sklízet úrodu od brzkého jara do pozdního podzimu. Je zde napojení na elektřinu i městský vodovod, elektřina je zavedena do buňky a voda (pitná) na střed pozemku. Pozemek je zcela oplocen a je přístupný z asfaltové komunikace. Na pozemku jsou dvě vzrostlé jabloně a další dřeviny. Městská hromadná doprava je v dosahu zhruba do 700 m autobusová a o něco málo dále má zastávku i trolejbus.

Stavba Ostatní
Zástavba Rekreační
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Celková plocha 329 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky