Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem domů Praha 10

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha

Pronájem rodinného domu 52 m2 Slinková, Praha

Užitná plocha:52 m2 Pokojů: 3

Rádi byste skutečně klidné bydlení obklopené blízkou přírodou a přitom stále v Praze a s rychlou dostupností do centra? Máme pro Vás k dlouhodobému pronájmu rodinný domek se zahradou, kůlnou, skleníkem garáží a dílnou. Dispozice domu je 3+kk: jídelna s kuchyní (13 m2), obývací pokoj (16 m2), ložnice (15 m2), koupelna se sprchovým koutem, WC, bidetem, umyvadlem a pračkou (4,6 m2) a předsíň (3 m2). V kuchyni je k dispozici vše potřebné: sporák, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba i nádobí. Dům je podsklepený - zhruba dvacetimetrový čistý suchý sklep se dvěma menšími okny může sloužit buď jako velkorysý úložný prostor, spižírna nebo jako útočiště pro kutily všeho druhu. Bývala tu i hudební zkušebna. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. K ceně nájemného bude nájemník hradit měsíční poplatky za služby, které činí cca 7.500,-/měsíc (el.en. + plyn za vytápění a ohřev teplé vody), dále poplatky za dodávku vody (cca 3.600,-/ROK) a svoz odpadu (1.040,-/ROK). Požadována je vratná kauce 2x nájemné (50.000,- Kč). Provize RK činí jeden měsíční nájem + DPH (30.250,- Kč). Dům je situovaný v zadní části zahrady, tedy dostatečně vzdálený od ulice a navíc je chráněn vzrostlými tújemi. Všechna okna bytu směřují na JZ. Ulice Slinková je jednosměrná a není nikterak účelově průjezdná. Pěší chůzí jste do deseti minut na vlakovém nádraží Praha – Radotín, odkud to vlak zvládne na Smíchovské nádraží za 10 minut a na Hlavní za 22 min. Autobusová zastávka je cca 200 metrů se spoji na Zličín či k Andělu. V Radotíně je veškerá občanská vybavenost: obchody, lékárna, pošta, restaurace, školy, četné možnosti sportovního vyžití a cyklostezky nejen podél Berounky. Radotín je jednou ze vstupních bran do CHKO Český kras.

Více informací

25 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.