Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem bytů Beroun

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany

Pronájem bytu 2+1 46 m2 Plynární, Říčany

Užitná plocha: 46 m2 Číslo podlaží: 1

Říčany jsou nejlepším místem pro život v Česku, jak vyplývá z indexu hodnocení kvality života. Dokonce předčily Prahu, která se umístila druhá, za ní pak skončily na třetím místě Stará Boleslav a na čtvrtém Beroun. Takže teď máte možnost žít v tom nejlepším, co naše republika nabízí. A ještě k tomu v kompletně zrekonstruovaném a plně zařízeném bytě, do kterého stačí si donést jen kufry s oblečením. Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 o ploše 46 m2. V domě je pak k dispozici společná kočárkárna. Po vstupu do bytu překvapí celkem velkorysá předsíň, ze které vedou dveře do všech místností bytu. Hned po pravé straně máte komoru (nebo šatnu, jak kdo bude chtít), vlevo pak všechno ostatní. Kuchyň s jídelním koutem jsou řešeny opravdu důmyslně, aby zde bylo co nejvíce úložného prostoru a pracovní plochy. Za kuchyní je ložnice. Další místností je pak prostorný obývací pokoj. Myslím ale, že většinu z Vás velmi potěší skutečně velkorysá koupelna s moderním sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dostatek prostoru je tu i pro pračku se sušičkou (nutno si dodat své). Byt je nekuřácký. Platby za teplo, studenou a teplou vodu, poplatky na údržbu společných prostor a svoz odpadu činí 2.810,- Kč za 2 osoby měsíčně. Elektrická energie se bude přepisovat na nájemce, předpokládané měsíční zálohy budou cca 1.800,- až 2.000,- Kč. Jak jsem psala již na začátku, žije se tu opravdu skvěle, protože tu najdete vážně všechno, co člověk potřebuje k životu. Školky, školy, gymnázium, sportoviště, lékaře, koupaliště, spousty restaurací, kaváren, obchodů i obchůdků. No a dostupnost do Prahy je skvělá, protože buď můžete jet autem po dálnici, autobusem na metro Háje, nebo mnohem praktičtějším vlakem, který jede na Hlavní nádraží snad každých deset minut. S parkováním před domem není problém, je tu parkoviště, kde pohodlně zaparkujete v jakoukoliv hodinu. Také do přírody je to tu co by kamenem dohodil. K procházkám i delším výletům láká Říčanský či Janovický les, údolí Rokytky nebo Babické rybníky či Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny. V okolí jsou četné cyklostezky nebo naučné stezky. Nájemce musí počítat s platbou vratné jistoty (kauce) ve výši dvou měsíčních nájmů, tedy 36.000,- Kč. Tato jistota bude nájemci vrácena po skončení nájmu, pokud bude v bytě vše v pořádku. Dále je třeba počítat s platbou provize realitní kanceláři ve výši jednoho nájmu, tedy 18.000,- Kč plus DPH 21%, celkově 21.780,- Kč.

Více informací

18 000 Kč

Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky

Pronájem bytu 3+1 108 m2, Chaloupky

Užitná plocha: 108 m2 Číslo podlaží:

- dostatek prostoru - základní vybavení - zahrada k užívání - klidné vesnické prostředí - blízko Záskalské přehrady - blízko do města Chcete bydlet v bytě, ale neumíte si představit bydlení na sídlišti v paneláku? Potřebujete mít volnost a být často venku? Pak právě vám je určena naše nabídka pronájmu bytu 3+1 ve 2.patře rodinného domu, který nabízíme vybavený i s možností užívání zahrady. K dispozici dostanete i část sklepa. Parkování je možné před domem či na zahradě před garáží. Nájem činí 13000,-/měsíc + 5000,- za poplatky (elektřina, voda, topení). Majitelka požaduje vratnou kauci 26000,-, kterou lze rozložit do splátek. Provize RK je 15 000,- Dům je postaven na kopci v obci Chaloupky v části Ptákov. Obec leží v blízkosti vojenského prostoru Jince a CHKO Brdy, kde je mnoho turistických i cyklo tras. Je tady úžasná příroda a ten, kdo má rád procházky a výlety do přírody, si to tady jistě zamiluje v každém ročním období. V létě se můžete vykoupat v Záskalské vodní nádrži, která je vzdálená pěšky 1,5 km. Hned u domu je autobusová zastávka odkud odjíždějí autobusy směr Komárov, Hořovice, Zaječov. Odtud se dostanete dále na vlaky i autobusy směr Plzeň a Praha. Autem jste na dálnici D5 do 10 min. V obci najdete sportovní areál, probíhají tady různá utkání, pravidelně zde trénují mladí hasiči a hraje se zde stolní tenis. Kdo rád čte, jistě uvítá místní obecní knihovnu. A kdo má rád kulturu může zajít na představení místního ochotnického divadla. A jak to na správné vesnici bývá, nechybí tady ani restaurace. Do základní a mateřské školy mohou vaše děti dojíždět do Komárova či Zaječova. Na nákupy se můžete vydat do blízkých Hořovic, kde jsou obchody Lidl, Penny, Billa, COOP a další specializované obchůdky. Najdete tady také zimní stadion, bazén a vyhlášenou hořovickou nemocnici. Prohlídku si můžete domluvit u makléřky.

Více informací

13 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.