Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Liberecký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Pronájem bytů Liberecký kraj

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov

Pronájem bytu 1+kk 22 m2, Harrachov

Užitná plocha: 22 m2 Číslo podlaží: 1

Pokud hledáte dlouhodobý pronájem apartmánu v Harrachově, který je nově postaven, kompletně a s velkým smyslem pro detail i vybaven, tak čtěte dál. Stačí sbalit své osobní věci a můžete se nastěhovat a užít si skvělé zimní i letní možnosti, které toto místo nabízí. Horský apartmán je v prvním podlaží vkusné, nově postavené budovy s vlastní velkou terasou. K apartmánu náleží parkovací stání a samostatný sklep kam se pohodlně vejdou lyže i kola celé rodiny. Koncept projektu celého domu vychází z původní krkonošské architektury s moderními detaily a materiály. V těsné blízkosti se nachází spousta přírodních krás, které začínají krásným potokem Kamenice, vinoucím se přímo před terasou, která slouží k odpočinku. V okolí je celá řada turistických tras, cyklostezek, sjezdových tratí a dalších možností pro aktivní nebo relaxační odpočinek. Gastronomie v Harrachově je na vysoké úrovni a občanská vybavenost je kompletní. Přesto je místo Vašeho nového bydlení v srdci přírody - obklopené lesem a zurčícím potokem oáza maximálního klidu. Harrachov je malebné horské městečko v Krkonoších, které nabízí mnoho možností pro aktivní i relaxační pobyt. Je nemožné popsat jednoduše pocit, který toto nádherné místo nabízí. Přijďte se sami přesvědčit. Rád Vás zde provedu.

Více informací

15 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky pronájmů bytů v Libereckém kraji. Prohlédněte si pronájmy bytů v oblíbených lokalitách Liberec nebo Jablonec nad Nisou. V této lokalitě nabízíme i byty k prodeji.