Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stav objektu:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej komerčních prostor Mělník

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák

Prodej komerční nemovitosti 1080 m2 Pivovarská, Žebrák

Užitná plocha:790 m2

Výhody: - ve středu města - nájezd dálnice D5 - stálá teplota, sucho a chlad - hlídaný objekt Možnosti využití : - na byty - skladovací, obchodní, výrobní prostory Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit budovu starého pivovaru ve městě Žebrák, jen kousek od náměstí. Žebrák je městečko ve středních Čechách v okresu Beroun, ležící u dálnice D5 v polovině cesty z Prahy do Plzně. Hledáte vhodné prostory pro skladování Vašeho zboží? Nabízíme možnost přestavby pivovaru na moderní a prostorné skladovací prostory. Bývalý pivovar - to je místo, které má neuvěřitelně zvláštní klima! Představte si sucho a chlad, které vás přivítají hned po překročení prahu. Je to jako vstoupit do ledničky plné piva! Je to trochu přehnané, protože pivo tady odtud už dávno zmizelo, ale toto jedinečné prostředí nabízí nepřeberné možnosti využití. Můžete si zde skladovat citlivé produkty či předměty a být si jisti, že zůstanou v ideálním stavu, neboť díky síle zdiva si budova uchovává stálou teplotu. Díky rozsáhlým prostorám nabízí pivovar ideální možnosti k přestavbě na moderní skladovací prostory. Důkladná rekonstrukce umožní přizpůsobit interiér vašim individuálním potřebám a požadavkům. Budova má 3 podlaží a promyšlenou rekonstrukcí můžete získat až trojnásobek nynější užitné plochy. Nebo proč nevyužít tuto sucho-chladnou atmosféru pro tvorbu jedinečných obchodních prostor? A nezapomínejme také na možnost využití jako byty. Máte možnost poskytnout útulné domovy zaměstnancům firem a jejich rodinám dojíždějících sem za prací do některé z výrobních společností v nedaleké průmyslové zóně. Budova se nachází ve středu města, což přináší výhodu v dostupnosti veškerých občanských zařízení a služeb. Poblíž je k dispozici veřejná doprava, dostatek parkovacích míst a nájezd na dálnici D5. To, že se objekt nachází v hlídaném komplexu (kamery) hned vedle hasičské zbrojnice je myslím velikou výhodou! Pivovar do nedávna sloužil jako sklad potravin, má 2 vchody jeden ze dvora druhý z příjezdové komunikace, kde je umístěna i rampa. K objektu je přivedena městská kanalizace, plyn, vodovod a samozřejmě elektřina. Na pozemku se nachází i studna. K dispozici je také pasportizace objektu. Budova vyžaduje určitou investici, aby byla upravena a přizpůsobena potřebám nového využití. Tyto investice jsou však spojeny s dlouhodobým finančním ziskem a zvýšenou hodnotou nemovitosti. Pokud jste tedy hledali prostor s neomezenými možnostmi využití a zároveň strategicky umístěným objektem, pak je tento bývalý pivovar právě pro Vás! Pro více informací mne kontaktujte a nezapomeňte, že tato nabídka je velmi atraktivní, proto neváhejte a získejte tuto jedinečnou nemovitost již dnes, ozvěte se a domluvte si prohlídku!

Více informací

10 650 000 Kč

Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov

Sleva

Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov

Užitná plocha:852 m2

Prohlédněte si na nabídku důmyslně vystaveného školícího střediska s duší a širokým potenciálem využití. Na pozemku 3.450 m2 se nacházejí čtyři zděné budovy. Tato usedlost je důmyslně postavena tak, aby poskytovala mnoho soukromí a zázemí s širokým potenciálem využití. Středisko je vhodné pro pobytové kurzy, školení či teambuilding. Je velmi vhodné také pro svatby a svatební hostiny i s ubytováním či jiné oslavy. V nevyužité budově může vzniknout další ubytování, nebo třeba tělocvična. V hlavní budově se nachází v 1.NP vstupní hala, prostor s kuchyňkou pro hosty, jídelna, školící místnost, profesionální kuchyň, koupelny s toaletou, skladové prostory, prádelna a dva pokoje. Přístup do vyšších pater je zajištěn po dřevěném schodišti. Ve 2.NP je umístěná druhá školící místnost, sociální zařízení a pokoje. Ve 3.NP jsou již jen pokoje. Celkem je k dispozici 5 dvoulůžkových a 9 jednolůžkových pokojů, všechny jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou. Budova je částečně podsklepená, ve sklepě jsou skladovací prostory a technické zázemí. Součástí budovy je zděná přístavba se samostatným vchodem sloužící jako přednáškový sál. Tento krásně zrekonstruovaný vzdušný prostor je vhodný i pro oslavy a svatební hostiny. Další budovou na pozemku je částečně rekonstruovaná zastřešená hala, kde je možné rozšířit kapacitu o ca 18 lůžek a další společný prostor - tělocvična, jídelna s kuchyní nebo cokoliv jiného. Projekt pro přestavbu je případně k dispozici. Na pozemku se dále nachází menší budovy využívané zatím jako skladovací prostory. Zde je možné vybudovat např. saunu či wellness. Umístění budov vytváří uzavřený komplex zajišťující soukromí a také prostor na zahradě. Usedlost má vlastní kopanou studnu s dostatečným zdrojem kvalitní vody a zároveň je napojená na místní vodovod. Přípojka k obecní kanalizaci je připravená na pozemku. Vytápění budov je zajištěno plynem, na pozemku se nachází 2 zásobníky. Prostorný pozemek je rovinatý, zatravněný a nabízí mnoho možností volnočasových aktivit. Usedlost se nachází v samém centru obce. Obec Ptýrov je známá chovem koní a leží v blízkosti Mnichovo Hradiště, kde je zajištěna veškerá občanská vybavenost. Okolní malebná krajina nabízí příležitosti pro výlety.

Více informací

13 490 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.