Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Moravskoslezský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Bruntál

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora

Prodej rodinného domu 157 m2, Světlá Hora

Užitná plocha:157 m2 Pokojů: 5 a více

Bydlíte v hlučném, špinavém městě a hledáte rodinný dům, který poskytne klidné zázemí? Nebo hledáte chatu ve standardu rodinného domu, kde si odpočinete a načerpáte energii? Rádi byste horskou lokalitu s čistým vzduchem? Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům / chatu v krásném prostředí Jeseníků a Chráněné krajinné oblasti, v obecní části Stará Voda (spadá pod obec Světlá Hora), poblíž Bruntálu, který je vzdálený jen 15 minut. Dvoupatrová nemovitost je dispozičně rozdělena na 4+1. Do domu vstoupíte přes Závětří do Vstupní haly (5,13m2). V pravé části prvního podlaží naleznete prostor Kuchyně (6,11m2) a Jídelny (5,60m2), která je otevřená do prostorného Obývacího pokoje s krbem (20,70m2) a se dveřmi na krytou Terasu (24,00m2). Zde využijete venkovní posezení u krbu, grilu a nedaleké udírny. Na levé straně je situovaný Pokoj (12,92m2), Koupelna s vanou a wc (5,72m2) a Technická místnost (4,00m2), která je propojená se skladem paliva (3,78m2). Spojovací chodbou se pak dostanete do Garáže (21,70m2), za níž se ještě nachází Dílna (20,00m2). Z centrální Chodby (12,45m2) přes dřevěné schodiště se dostanete do podkroví, kde se nacházejí dva Pokoje (21,60m2 a 14,20m2). Mezi pokoji se rozkládá Koupelna se sprchovým koutem a wc (5,50m2). Dům obepíná velkorysý oplocený pozemek, který je využit jako zahrada a příjezdová dlážděná cesta s vjezdem do Garáže a s dostatečným místem pro parkování více aut. Na zahradě dále naleznete jeden uzavřený a druhý otevřený Zahradní domek, Sklad dřeva, Udírnu a Studnu. Jistě také oceníte stylovou dřevěnou Saunu s výhledem na vlastní jezírko a pozemkem protékající potok. Vytápění je zajištěno kotlem na uhlí s dávkovačem, který je potřeba v topné sezóně doplnit jednou týdně. Teplo je rozváděno do ústředních radiátorů. V předsíni, kuchyni a koupelnách jistě oceníte podlahové vytápění, které jsou v koupelnách podpořeno topnými žebříky. Zdrojem vody pro celý dům je vlastní studna. V nejbližším okolí naleznete - Malou Morávku, Karlov, lázeňskou obec Karlovu Studánku, okresní město Bruntál s veškerou infrastrukturou a vybaveností, Vrbno pod Pradědem, a další. V okolí Staré Vody naleznete krásnou přírodu poskytující rozmanité turistické a cyklo trasy, lyžařská střediska a spoustu příležitostí pro celoroční sportovní aktivity. Pokud máte podnikavého ducha, možná Vás tato nemovitost a její lokalita přesvědčí o možnosti pronajímání. Zaujala Vás tato nemovitost? Ano, je totiž tou, kterou hledáte. Termín k nastěhování: prosinec 2023. Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

Info o ceně u RK

Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora

Prodej rodinného domu 350 m2, Světlá Hora

Užitná plocha:350 m2 Pokojů: 5 a více

Už Vás nebaví shon a ruch města? Dali byste přednost klidu a čistému vzduchu hor? Tak právě pro Vás máme nově, moderně zrekonstruovaný rodinný dům s krytým bazénem a saunou v malé, poklidné vesničce v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky kousek od Pradědu. Dům je dělen na dvě zcela samostatné bytové jednotky, kde se pro Vás otevírá možnost i pronájmu. Díky atraktivní lokalitě je ideálním místem pro celoroční aktivity jak v létě, tak v zimě. V blízkosti se nachází spousta značených turistických stezek, cyklostezek a ski areálů. Přízemní byt: Dispozice: 4+KK Byt v přízemí je tvořen dvěma ložnicemi, kuchyní, koupelnou a samostatnou toaletou. V obývacím pokoji se nachází rozkládací pohovka. K tomuto bytu patří také zimní zahrada, která slouží jako jídelna nebo společenská místnost. Podkrovní byt: Dispozice: 4+KK V podkrovní bytové jednotce naleznete dvě ložnice a koupelnu s toaletou. Hlavní místnost bytu je velký otevřený prostor s kuchyňským koutem, jídelní částí a obývací částí s rozkládací pohovkou. Nad ložnicemi se nachází další prostor s možností využití dle Vašich potřeb. Každý byt má svou samostatnou koupelnu a toaletu. V obývacích pokojích jsou krbová kamna. Dřevo je k dispozici ve dřevníku na zahradě. Objekt je ústředně vytápěn elektrickým kotlem ve sklepení. Součástí je garážové stání a dále je možno u objektu pohodlně zaparkovat až 7 aut. Krytý bazén se slanou vodou, Sauna, Ohniště pro trávení společných večerů. Pozemek kolem budovy je možné využít dle libosti, třeba i pro výsadbu. V nejbližším okolí naleznete - Malou Morávku, Karlov, lázeňskou obec Karlovu Studánku, okresní město Bruntál s veškerou infrastrukturou a vybaveností, Vrbno pod Pradědem, a další. Nemovitost prodává firma, je možné odečíst DPH. Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce. Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti. Více informací u makléřky Ing. Vladimíry Knoflíčkové, který se bude těšit na společnou prohlídku. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Bruntále? Pravidelně aktualizujeme nabídky prodeje domů v Moravskoslezském kraji. Najděte si dům podle vašich představ. Chcete s koupí domu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pěkné domy k pronájmu. Kromě prodeje domů u nás naleznete i prodej pozemků.