Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Znojmo

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice

Rezervace

Prodej rodinného domu 160 m2, Litobratřice

Užitná plocha:160 m2 Pokojů: 5 a více

Pokud hledáte dům s dostatečně velkým pozemkem a nespokojíte se s průměrem, pokud chcete bydlet v dostupné vzdálenosti mezi Brnem, Znojmem, hranicemi s Rakouskem nebo Mikulovem a navíc uvítáte možnost se stěhovat rovnou do hotového, tak čtěte dál. Nemovitost byla kolaudována v roce 2021 a je pro bydlení lidí v jakémkoliv věku. Dům je ideálně rozvržen a koncipován tak, aby s jeho údržbou měl nový majitel co nejméně práce, ale aby mu zároveň poskytoval největší možný luxus a pohodlí odpovídající 21. století. Vhodné typy podlah skvěle izolují a dají se velmi dobře udržovat. Kuchyň je kompletně zařízena a Vaší kulinářské fantazii se tedy meze nekladou. Koupelna nabízí jak pohodlnou vanu, tak sprchový kout. Pokoje jsou ideálně prostorné a prosvětlené. V celém objektu jsou požity vhodné typy osvětlení. Centrální vysavač je přístupný v celém domě a usnadní Váš úklid. Tepelné čerpadlo sníží náklady na vytápění objektu na minimum. Ke krbu, který vytopí podstatnou část domu, je přístup i ze zadní technické místnosti, tak aby si nový majitel nemusel dělat zbytečný nepořádek v obývacím pokoji. Zahrada má automatické zavlažování. Bazén s filtrací je zastřešený. Dětský koutek ocení všichni mladší návštěvníci. Zahradní domek se dá využít k uskladnění všech potřebných věcí i ubytování větší návštěvy. V garáži a současně před domem na svém pozemku, jednoduše zaparkujete šest aut. Na pozemku je vrt, na který je napojeno zavlažování zahrady, koupelna a přístup k vodě v garáži. Kuchyň je napojena na obecní vodovod. Jímka je nevyužívána a může sloužit jako retenční nádrž na dešťovou vodu. Objekt je napojen na kanalizaci. Je těžké jednoduše popsat co vše tento krásný dům v klidné části obce Litobratřice nabízí. Přijďte se osobně podívat – rád Vás zde provedu. Nebojte se financování. Navrhneme Vám nejlepší možnou variantu a celým nákupem Vás bezpečně provedeme od začátku až do konce a samozřejmě zcela zdarma.

Více informací

8 990 000 Kč

Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice

Sleva

Prodej rodinného domu 225 m2, Pavlice

Užitná plocha:225 m2 Pokojů: 3

Moderní a úsporné bydlení nabízí nenápadné stavení v obci Pavlice. K rekonstrukci se přistoupilo s citem a s vědomím trvalého bydlení stávajících majitelů. Jenže, jak už to někdy bývá, osud zamíchal kartami jinak, než si majitelé představovali. Středobodem domu je velkoryse řešená kuchyně, kde je dostatek prostoru jak na vaření, tak i na společný oběd velké rodiny. Dále jsou zde aktuálně dvě ložnice a obývací pokoj. Vytápění vymysleli majitelé kachlovými kamny - je to nejen úsporné, ale i hezké. Když by nebyla zrovna nálada na zatápění, jsou k dispozici elektrické konvektory. Samostatným prvkem, který rozhodně stojí za zmínku je velká krytá pergola, kde v letních měsících může být náhradní centrum domu. Lze zde totiž uvařit, případně ugrilovat všemožné pochoutky, je tu velký stůl, pohodlná sedačka, plátno i projektor. Před jídlem, po něm anebo jak bude chuť, si můžete odskočit do vířivky hned vedle pergoly. Na upraveném dvoře jsou vysázené mladé ovocné i okrasné stromky. Součástí objektu je velká stodola, která je připojená na všechny dostupné sítě. Ve stodole je samozřejmě možné provozovat nejrůznější řemesla, skladovat materiál, nebo třeba chovat drobná domácí zvířata. Obec Pavlice nabízí základní občanskou vybavenost. Přijďte se podívat, stojí to na to.

Více informací

5 950 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Poptáváte prodej domů ve Znojmě? Jihomoravský kraj má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky.Kromě prodeje domů u nás naleznete i prodej pozemků. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.