Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Písek

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko

Prodej rodinného domu 111 m2 Masarykova, Milevsko

Užitná plocha:111 m2 Pokojů: 4

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům vhodný pro ty, kteří chtějí vytvořit svůj vlastní útulný a moderní domov. Tato nemovitost se nachází v klidné části Milevska a nabízí spoustu potenciálu pro kreativní rekonstrukci. Vlastnosti nemovitosti: Zahrada: 293m2 Zastavěná plocha: 439 m² (dům + přístavba) • Plocha pozemku: 732 m² - Dům stojí na pozemku, který vám umožní vytvořit si krásnou zahradu, relaxační zónu nebo prostor pro zábavu a grilování. • Plocha domu: 111 m² - Dům má dostatek prostoru pro vaše potřeby a rekonstrukci umožní přizpůsobit si ho podle vašich představ. Dále se na pozemku nachází přístavba, ze které by bylo možné vybudovat například zahradní domek. • Počet pokojů: 4 - Máte dostatek prostoru pro ložnici, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a další místnosti dle vašich potřeb jsou možné vybudovat z podkrovního prostoru • Potenciál k rekonstrukci: Tato nemovitost vyžaduje kompletní rekonstrukci, což vám dá možnost vytvořit si dům, který odpovídá vašim představám. Můžete si ho upravit dle aktuálních trendů a moderních standardů. • Klíčová lokalita: Nemovitost se nachází v Milevsku, což je klidné a oblíbené město v Jihočeském kraji. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, školy, obchody a dostatek příležitostí k relaxaci a volnočasovým aktivitám. Nabídněte si možnost vytvořit si svůj vlastní domov podle svých představ v klidné lokalitě Milevska. Tato nemovitost má obrovský potenciál a čeká na nové majitele, kteří ji promění v útulný a moderní domov. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost!

Více informací

2 890 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí z Jihočeského kraje. Poptáváte prodej domů v Písku? Bydlete podle svých představ. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů u nás naleznete i pozemky k prodeji.