Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Olomoucký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Olomouc

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc

Prodej bytu 2+kk 67 m2 Aloise Rašína, Olomouc

Užitná plocha: 67 m2 Číslo podlaží: 6

Hledáte moderní bydlení ve městě, ale přitom nechcete žít v rušném centru? Exkluzivně Vám nabízíme moderní byt v osobním vlastnictví na ulici Aloise Rašína v Olomouci v okrajové městské části Řepčín. Byt o dispozici 2+KK a užitnou plochou 67 m2 se nachází v šestém, posledním podlaží bytového domu (2017). Jednotlivé pokoje bytu spojuje centrální Chodba s vestavěnou skříní (15 m2, tvar L). Srdcem bytu je prostorný Obývací pokoj otevřený do Kuchyňského Koutu (25 m2). Na obývací pokoj navazuje zastřešený a velkorysý Balkon (11 m2) situovaný na západ. Zde můžete trávit teplé letní večery, třeba i při grilování. Stejně tak jako balkon, jsou na západ orientována také okna Ložnice (16,8 m2). Dále v bytě naleznete Koupelnu se sprchovým koutem (5,2 m2) a samostatné Wc (1,5 m2). Praktik jistě ocení samostatnou Komoru (3,5 m2). Město Olomouc není třeba nikterak představovat. Naleznete zde absolutně vše z občanské vybavenosti, sportovního využití, ale také historické pamětihodnosti a krásnou přírodu. Za zmínku stojí to, co naleznete v nejbližším okolí bytu. Tedy dětské hřiště, sportovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem a obchodní centrum Olomouc City. Parkovat lze na venkovních parkovacích stáních na ulici Aloise Rašína. Případně Vám nabídneme po majiteli převzetí nájmu jednoho parkovacího místa před domem a třeba i druhého parkovacího stání před vedlejším domem. Do centra se hravě dostanete po městské okruhu nebo autobusem. Budete-li chtít vyrazit z města ven, během pár minut se dostanete na rychlostní silnice směr Brno, Ostrava, Opava, Zlín, či Šumperk. *Bytový dům má svá garážová parkovací místa a sklepní kóje, ty jsou všechny momentálně obsazené. *Nastěhování možné v červnu 2023. Byt je velmi hezký, moderně zařízený a vybavený pro nové majitele. Líbí se Vám? Ano, je to totiž to, co hledáte. Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si nemovitost podle vašich představ. Lidé nejvíce poptávají prodej bytů v Olomouci. Nabízíme vám pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v Olomouckém kraji. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.