Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Praha 7

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha

Prodej bytu 2+kk 70 m2 Nad štolou, Praha

Užitná plocha: 70 m2 Číslo podlaží: 1

Máte rádi výzvy? Hledáte byt s potenciálem pro vlastní úpravy? Toto je příležitost právě pro vás! V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 2+kk o rozloze 70m² před rekonstrukcí, který se nachází v krásné historické budově z roku 1922. Byt je možné využít pro vlastní potřebu, případně jej koupit jako zajímavou investici k pronájmu. Tento byt se nachází v atraktivní části Prahy 7, přímo naproti prestižnímu gymnáziu Nad Štolou. Ideální poloha pro milovníky klidného, ale dobře dostupného bydlení. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu, kde naleznete spoustu zajímavých míst k navštívení: - Stromovka: krásný parkový komplex pro rekreační aktivity, běhání a pikniky - Letná: v dochozí vzdálenosti, která nabízí obrovský park s překrásným výhledem na Vltavu a mnoho kulturních atrakcí. - Národní technické a Národní zemědělské muzeum, která leží od bytu co by kamenem dohodil Vchod do domu se nachází přímo naproti Letenskému parku a 5 minut odsud to máte třeba do Stromovky. Cca 2 minuty od domu se nachází tramvajová zastávka a zhruba do 10 min jste na metru C, stanice Vltavská anebo na opačnou stranu na metru A, stanice Hradčanská. Pokud ale preferujete procházku je možné projít skrz Letenský park. K Vltavě je to cca 10 minut a odtud můžete tramvají například na Smíchov. Co říkáte, to je prostě paráda. Naleznete zde také spoustu kaváren a restaurací s širokou nabídkou jídel a pití. Byt je ideální pro investory a jedince s vizi pro vlastní bydlení. Měsíční poplatky činí cca 3.500 Kč včetně fondu oprav. Vzhledem k lokalitě a potenciálu je toto skvělá investice do budoucnosti. Jedná se o jedinečnou příležitost. Tento byt přináší nejen potenciál pro vlastní úpravy, ale také přístup ke všem krásám Prahy 7. Pro více informací a prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Energetická náročnost budovy je uvedena jako G jelikož zatím nemáme k dispozici energetický štítek budovy.

Více informací

7 900 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej bytů na Praze 7? Vyberte si byt podle vašich představ v oblíbené lokalitě hlavního města. Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i byty k pronájmu.