Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Pronájem bytu 1+kk 50 m2 Náměstí, Janovice nad Úhlavou

Pronájem bytu 1+kk 50 m2 Náměstí, Janovice nad Úhlavou

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Máme pro vás útulný byt 2+KK s odděleným prostorem na spaní, který je doslova rájem pro milovníky dobré kávy, poctivé zmrzliny a sladkostí! Tento byt se nachází ve 2. patře rodinného domu přímo nad místní a širokém okolí vyhlášenou zmrzlinkovnou. Nabízíme vám ideální místo pro bydlení s nádherným výhledem na náměstíčko s kostelem.

V bytě koupelna s vanou a společné WC. Topení a ohřev vody vlastním plynovým kotlem. Co si protopíte, to si zaplatíte. Parkování na přilehlém parkovišti.
Nájemné 8.000,-Kč /měsíc. Měsíční zálohy na energie 6.000,- Kč. Majitel požaduje kauci ve výši dvou nájmu tj. 16.000,-Kč a za zprostředkování RK 10.000,-Kč včetně DPH.

Tento byt je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet v útulném a pohodlném prostředí a zároveň si užívat lahodnou kávu, poctivou zmrzlinu a sladkosti, protože nejlepší zmrzlinovna v širokém okolí je na dosah.

Prohlídky jsou možné po domluvě. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na váš zájem o tento byt na zajímavém místě.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky