Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej zahrady 374 m2, Týniště nad Orlicí

Prodej zahrady 374 m2, Týniště nad Orlicí

Plocha celková: - Číslo zakázky: -
Název: -
-
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Stavba: -
Zástavba: -
Ochrana: -
Umístění: -
Zdroj vody: -
Celková plocha: -

Vstupte do oázy klidu a přírodního pohody! Máme pro vás exkluzivní nabídku - nádhernou zahrádku v zahrádkářské kolonii v kouzelném Týništi nad Orlicí.

Tato pozemkářská perla o rozloze 374 m2 Vám přináší malebný prostor pro odpočinek a relaxaci. Na ní se týčí volně stojící útulná chatka na betonovém základu o rozměrech 24 m2 s užitnou plochou 35 m2, vytvářející ideální úkryt pro Vaše chvíle klidu. Nechybí ani přístřešek před vstupem do chatky!

Při vlastním pohledu na zahrádku neunikne Vaší pozornosti malý studánkový zázrak, který vám poskytne čerstvou vodu kdykoliv budete potřebovat. Elektřina je samozřejmostí, což vám umožní užívat si pohody v této klidné lokalitě.

Suché WC přidává nádech k Vašemu zážitku v přírodě, a to vše jen kousek od malebného potoka Alba, který protéká přímo naproti zahrádce.

Nekonečné sluneční paprsky doplňují kouzlo tohoto místa, kde můžete relaxovat a zapomenout na shon všedních dnů.

Parkování? Samozřejmostí před chatkou, abyste mohli snadno vstoupit do svého klidného království.

Tato pohádková zahrádka bude volná od 1.4.2024, ale pro ty, kteří chtějí zakusit tu pravou pohodu, je nejlepší neotálet. Kontaktujte nás co nejdříve a dejte se do hledání Vašeho nového domova uprostřed přírodní harmonie!

S očekáváním Vašeho odpočinkového útočiště,
Váš Makléř

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky