Prodej stavebního pozemku 3539 m2 Klamoš

Plocha celková: 3539 m2 Číslo zakázky: 19942
Název: Prodej stavebního pozemku 3539 m2 Klamoš
Celková cena: 990 Kč (Za m2)

Včetně provize RK
poznámka k ceně

3 503 610 Kč
Adresa: Klamoš
Datum aktualizace: 5. 9. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 3539 m²

Hledáte prostorný pozemek v klidné části obce, kde bude dostatek místa pro Váš dům, odpočinek i Vaše koníčky? Pozemek určený k výstavbě rodinného domu na samém konci obce Klamoš nedaleko Chlumce nad Cidlinou a v dojezdové vzdálenosti 30 km od Pardubic je vhodnou volbou pro Váš nový začátek. V blízkosti se nachází dálnice D11, která nám otevírá mnoho pracovních příležitostí v Praze, ale i v Hradci Králové.
Pozemek je rovinatý a díky své velikosti a možnosti rozparcelování je vhodný také pro podnikatele. Pyšní se rozlohou 3539 m2 a ze dvou stran je ohraničen dřevěným plotem včetně příjezdové brány. Veškeré inženýrské sítě ( voda, plyn, elektřina a kanalizace) jsou jen pár metrů od pozemku.
V obci se nachází obchod s potravinami, restaurace i hospůdka. V nedalekém městě v Chlumci nad Cidlinou, pouze 7 km od obce, se nachází jak mateřská tak i základní škola. Využijte této příležitosti a proměňte své sny o klidném bydlení ve skutečnost.

Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava Autobus
Celková plocha 3539 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky