Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej chalupy 173 m2, Soběslavice

Prodej chalupy 173 m2, Soběslavice

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

REZERVOVÁNO - Jestli hledáte chalupu nebo venkovský dům pro rekreaci případně bydlení, tak si prohlédněte tuto nemovitost. Rodinný dům v malé obci Soběslavice, která se nachází v okrese Liberec. Toto původní vesnické stavení dnes sloužící jako chalupa a nabízí klidné bydlení v prostředí venkova.

Dům se najdete v poklidné části obce, kde můžete užívat výhod venkovského života. Postupné úpravy domu byly prováděny svépomocí. Majitelé si vybudovali zázemí s důrazem na venkovský způsob bydlení. Chalupa je nyní rozdělena na dva samostatné obytné prostory, což poskytuje dostatek soukromí pro vás a vaše blízké. Poskytuje tak užívání dvěma generacím, aniž by se vzájemně rušili.

Při vstupu do hlavní části domu vás přivítá vstupní chodba, která je hlavním komunikačním prostorem. Chodba vás přivede do kuchyně s obývacím prostorem, dále do původní kovárny dnes prostor pro setkávání, ke schodiště do podkroví, do koupelny s toaletou a nakonec ke schodišti do sklepa. Využité podkroví nabízí tři pokoje s centrální chodbou.

Druhý obytný prostor najdete za vlastním vchodem směrem z cesty. V podkroví najdete jeden pokoj a kuchyni s jídelním koutem, v přízemí vstupní chodbu, sprchový kout, toaletu a komoru.

Hospodářská část domu byla proměněna v dílnu, která poskytuje dostatek místa pro vaše záliby. Máte možnost využít tento prostor k realizaci svých kreativních projektů nebo prostor proměnit ve zcela něco nového.

Dům je částečně podsklepený, což přináší další prostor pro uskladnění vašich zásob. K dispozici je také zahrada, kde si můžete užívat příjemných okamžiků na čerstvém vzduchu. Část zahrady je ve svahu.

Obec Soběslavice je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidném bydlení v blízkosti přírody. Okolní krajina nabízí krásné procházky, cyklistické trasy a spoustu turistických cílů. Částečnou občanskou vybavenost nabídne obec Svijanský újezd vzdálená 3 km nebo Pěnčín 4 km. Ideální je napojení na dálnici D10, která je v dosahu 5ti minut jízdy autem. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v blízkém Turnově, kam dojedete autobusem nebo za 15 minut autem.

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci tato chalupa v Soběslavicích je tím správným místem pro vás. Nechte se okouzlit kouzlem venkovského života a kontaktujte nás. Řekneme vše důležité a domluvíme si termín prohlídky. Těším se i na vás, Radim Macháček.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky