Prodej bytu 4+kk 91 m2 Rérychova, Polná

Užitná plocha: 91 m2 Číslo podlaží:4 Číslo zakázky: 21773
Celková cena: 2 240 000 Kč
Adresa: Rérychova, Polná
Datum aktualizace: 10. 11. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba:
Vlastnictví: Družstevní
Zařízeno:
Počet podlaží celkem: 4
Číslo podlaží: 4

Nemůžete si dovolit v dnešní době postavit dům? Koupit nový byt? Že se o tom, při dnešních úrokových sazbách, nedá ani uvažovat? Mám Pro Vás luxusní řešení.
Opravdu krásný byt 4KK v Polné, s výhledem a jihovýchodní orientací byl dostavěn ani ne před pěti lety a tak zaručuje nízkou energetickou náročnost.
Tento byt je ve třetím nadzemním podlaží bytového domu, který v městě Polné vyrostl v roce 2019 a tak splňuje všechny parametry toho, jak vypadá moderní nemovitost. Vjezd do areálu, který čítá několik podobných nemovitostí, je pouze přes závoru, takže zde na silnici potkáte pouze rezidenty.
Možná si říkáte, že cena za byt v této kvalitě je příliš nízká. Situace je taková, že se jedná o družstevní byt, kde ještě nebyla splacena celá anuita. Za tuto cenu si kupujete část družstevního podílu a měsíční splátku - v tuto chvíli chybí doplatit družstvu 1 890 000,- Kč. V této chvíli je zde fixován velmi dobrý úrok, který činí 2,38 % a to až do roku 2029. Po doplacení anuity je možno byt okamžitě převést do osobního vlastnictví. Nabízí se i další možnosti financování, ale to bychom probrali při prohlídce.
Další předností bytu je balkon a také dvě parkovací stání před domem. Přijďte se přesvědčit na osobní prohlídku. Zdejší klidné prostředí na okraji malého města Vám učaruje.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Vlastnictví Družstevní
Převod do OV Ano
Počet podlaží celkem 4
Číslo podlaží 4
Podzemní podlaží 1
Balkón Ano
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední dálkové
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Plocha užitná 91 m²
Rok výstavby 2019
Třída energetické náročnosti budovy D - méně úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky