Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 4+1 89 m2 Mýtská, Rakovník

Prodej bytu 4+1 89 m2 Mýtská, Rakovník

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Potřebujete zázemí pro svou početnou rodinu nebo snad investici a uložení svých prostředků? Pak právě pro Vás exkluzivně přinášíme tento byt s obří podlahovou plochou, dvěma toaletami a současnou dispozicí 4+1.

Byt se nachází blízko centra města Rakovníka v ulici Mýtská v druhém podlaží panelového domu a je zcela v původním stavu určen ke kompletní rekonstrukci. S obří podlahovou plochou 92m2, lodžií o ploše 6m2 a sklepní kójí patří zcela jistě k největším bytům v Rakovníku.

Budoucí majitelé mají díky původnímu stavu nemovitosti možnost zrekonstruovat byt k obrazu svému a vytvořit tak skvělý prostor k bydlení ve velmi atraktivní lokalitě. Připravili jsme pro Vás vizualizaci možné rekonstrukce bytu.

Přidanou hodnotou je v tomto případě dům, který prošel revitalizací včetně zateplení fasády, dále je to lokalita nedaleko centra města s velmi blízkou možností nákupů, MHD, parkováním a v neposlední řadě výhled, kde celé město budou mít budoucí majitelé jako na dlani.

Velkým bonusem na závěr může být i velmi atraktivní nabídková cena (41460Kč/m2).

Zpracovali jsme pro vás virtuální prohlídku a vizualizaci rekonstrukce bytu v půdorysu. Neváhejte tedy a dříve než zavoláte, projděte se bytem z tepla domova...

Na osobní prohlídce se bude těšit a bytem vás provede osobně Ing. Miroslav Veverka.


V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky