Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 1+1 39 m2 Tachovská, Plzeň

Prodej bytu 1+1 39 m2 Tachovská, Plzeň

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
-
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Dovolte mi abych Vám představil skvělou příležitost k bydlení nebo k investici.
Byt, který dnes nabízím, se nachází v Tachovské ulici a jeho lokalita v těsné blízkosti přírody, nabízí krásné místo pro život a spoustu aktivit.
Byt 1+1 byl před několika lety rekonstruován a upraven na 2+kk. Mezi pokoji jsou posunovací dveře.
V dosahu najdete vše, co byste mohli potřebovat. Jako obchod, lékárnu, školu, školku, hřiště, restauraci, hospodu, parkoviště, rybníky, cyklostezky a mnoho dalšího. Zastávka MHD je minuta chůze od domu a pokud toužíte po přírodě a procházkách, stačí jen vyjít před dům, přeběhnout ulici a jste v místě plných krásných procházek a aktivního odpočinku.
A to nejlepší na konec. Zda hledáte investiční byt, tak ten je nyní pronajat a nájemce rád zůstane i pod novým majitelem. Zda hledáte pro vlastní bydlení, není problém se dohodnout na termínu předání.
Jestli Vás nabídka zaujala, neváhejte si domluvit termín prohlídky. Přesvědčte se, že je tím pravým pro Vás. Těším se Váš realitní makléř Petr Řeřicha.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky