Pronájem obchodního prostoru 118 m2 Přístavní, Praha

Užitná plocha: 118 m2 Číslo zakázky: 21619
Název: Pronájem obchodního prostoru 118 m2 Přístavní, Praha
Celková cena: 34 220 Kč (Za měsíc)

měsíční nájemné je uvedeno bez DPH, kauce 80.000 Kč, zálohy za služby a energie 14.240 Kč
poznámka k ceně

Adresa: Přístavní , Praha
Datum aktualizace: 4. 10. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Klidná část obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ne

Obchodní prostory k Pronájmu v Praze 7, Holešovice, plus jedna samostatná kancelář. Hledáte-li obchodní prostory k pronájmu, mám pro vás skvělou nabídku. Připravili jsme pronájem obchodních prostor, které jsou připraveny k okamžitému využití. Výloha a komerční vstup je situován do chodníku vedoucího okolo budovy, v blízkosti křižovatky ulic Přístavní / Osadní v samém srdci Prahy 7, Holešovic.

Tento prostor je ideální pro podnikatele hledající světlé a variabilní prostory pro svůj podnikatelský záměr. Celá podlahová plocha je provedena v lakovaném betonu, což dodává prostoru elegantní a profesionální vzhled. Prostor ve tvaru L nabízí velkou flexibilitu pro uspořádání podle vašich potřeb a představ.

Zadní část je osvětlena velkými okny, která vedou do dvorního traktu, což zajišťuje dostatek přirozeného světla a vytváří příjemné prostředí.

K dispozici je sociální zázemí a kuchyňka. Vše je přístupné ze společných prostor, chodby. V přízemí budovy je možná také pronajmout jednu samostatnou kancelář.

Bezpečnost je pro nás prioritou. Všechny prostory jsou připojeny na zabezpečovací systém, který zajišťuje klid a bezpečnost pro vaši práci a majetek.

Nezmeškejte tuto příležitost pronajmout si dobře situované obchodní prostory v samém centru Holešovic. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Budova stojí na křižovatce ulic Přístavní a Osadní, Praha 7, Holešovice. Praha 7 je jednou z nejrychleji se rozvíjejících městských částí. Co se týká sídel firem a obchodních prostor jsou Holešovice jednou z nejvyhledávanějších lokalit v Praze. V těsné blízkosti najdete např. Holešovickou tržnici, objekt ArtGen Office Gallery nebo Visionary. V dosahu jsou stanice metra Nádraží Holešovice a Vltavská, dále stanice MHD (tramvaje, autobusy) a vlaková stanice Nádraží Holešovice.

Věříme, že tyto prostory budou ideálním místem pro váš podnikatelský růst a úspěch.

Cena nájemného 34.220 Kč je uvedena bez DPH, měsíční zálohy za služby a energie 14.240 Kč bez DPH + kauce 80.000 Kč + odměna realitní kanceláře. PENB je uvedeno G, nemáme k dispozici jeho vyhotovení. Neváhejte si domluvit prohlídku a přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Radim Macháček

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Klidná část obce
Stavba Budova
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Počet podlaží objektu 3
Číslo podlaží 1
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Parkování Ne
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, MHD
Ostatní Ostraha - PCO
Plocha užitná 118 m²
Celková plocha 118 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky