Pronájem kanceláře 355 m2 Křenová, Brno

Užitná plocha: 324 m2 Číslo zakázky: 5787
Název: Pronájem kanceláře 355 m2 Křenová, Brno
Info o ceně u RK
Adresa: Křenová, Brno
Datum aktualizace: 24. 5. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba:
Zařízeno: Částečně

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komfortní kancelářský komplex v moderním administrativním centru polyfunkčního objektu Zderad ve středu Brna. Budova z roku 2008 je zajímavě situovaná v historické části města na ulici Křenová a svým netradičním architektonickým řešením jemně dotváří industriální charakter této městské části.
Administrativní centrum má pět pater s centrálním schodištěm a výtahem. Veškeré prostory jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny telekomunikačními i datovými službami. V objektu je zajištěn chod recepce, údržba, úklid a další dle požadavku klienta.

Kancelářský prostor víceúčelového charakteru 324 m2 se nachází na druhém podlaží a je vybaven kuchyňkou. V současnosti je členěný na 5 samostatných místností, které jsou vhodné pro zázemí vedení firmy a pro jednání se zákazníky. Větší místnost charakteru „open-space“ 226 m2 lze též rozdělit, přičemž vzniklé prostory mohou mít i samostatné vstupy. Na přání klienta je také možné celou plochu připravit dle jeho potřeb a kompletně vybavit kancelářským nábytkem podle zadání. Komfortní sociální zařízení je situované na chodbě v podlaží. Bonusem je bezbariérový přístup.

Prostory plně doporučujeme pro jejich výbornou polohu přímo v centru města a rychlé spojení prostřednictvím několika linek MHD. Dalším plusem je možnost pronájmu parkování v podzemních garážích nebo využití bezplatného parkoviště za budovou.
Těšíme se na Váš zájem, makléř Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Počet podlaží objektu 5
Číslo podlaží 2
Podzemní podlaží 1
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ne
Elektřina 230V
Plocha užitná 324 m²
Celková plocha 355 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky