Prodej zahrady 491 m2, Brno

Plocha celková: 491 m2 Číslo zakázky: 18770
Název: Prodej zahrady 491 m2, Brno
Celková cena: 400 000 Kč
Adresa: Brno
Datum aktualizace: 24. 5. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 491 m²

Hledáte klidné místo k relaxaci? Toužíte po aktivním odpočinku na zahrádce?
Nabízíme k prodeji zahradu 202m2 trojúhelníkového tvaru se samostatným vstupem, ke které ještě náleží část lesa 289m2. Nachází v pěkné rekreační lokalitě lesoparku Akátky, přímo v zahrádkářské kolonii u restaurace Sherwood.

Pozemek zahrady je v přirozeném stavu s travním porostem a ovocnými stromy, nic však nebrání zřízení záhonů pro květiny nebo pěstování zeleniny. Taktéž je možné postavit si zde rekreační chatu nebo zahradní domek. Zahrada svým tvarem, umístěním k lesu a mírným sklonem působí velice pozitivně a nabízí nepřeberné možnosti využití podle vašich představ.
Les je tvořen vzrostlými stromy a náletovými dřevinami, po jejich případném odstranění se les krásně prosvětlí. Nabízí se možnost vysázet maliník, ostružiník apod. a vytvořit tak neprostupný živý plot. Možná se někomu zalíbí myšlenka stavby v korunách stromů.

Pro více informací či domluvu prohlídky kontaktujte makléře.
Těší se na Vás Taťána Pelcová
Mob.: 603531839

Celková plocha 491 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky