Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov

Užitná plocha: 852 m2 Číslo zakázky: 19823
Název: Prodej ubytovacího zařízení 852 m2, Ptýrov
Celková cena: 13 490 000 Kč
Adresa: Ptýrov
Datum aktualizace: 26. 7. 2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba:
Umístění:
Stavba:
Zařízeno:

Prohlédněte si na nabídku důmyslně vystaveného školícího střediska s duší a širokým potenciálem využití.

Na pozemku 3.450 m2 se nacházejí čtyři zděné budovy. Tato usedlost je důmyslně postavena tak, aby poskytovala mnoho soukromí a zázemí s širokým potenciálem využití. Středisko je vhodné pro pobytové kurzy, školení či teambuilding. Je velmi vhodné také pro svatby a svatební hostiny i s ubytováním či jiné oslavy. V nevyužité budově může vzniknout další ubytování, nebo třeba tělocvična.

V hlavní budově se nachází v 1.NP vstupní hala, prostor s kuchyňkou pro hosty, jídelna, školící místnost, profesionální kuchyň, koupelny s toaletou, skladové prostory, prádelna a dva pokoje. Přístup do vyšších pater je zajištěn po dřevěném schodišti. Ve 2.NP je umístěná druhá školící místnost, sociální zařízení a pokoje. Ve 3.NP jsou již jen pokoje. Celkem je k dispozici 5 dvoulůžkových a 9 jednolůžkových pokojů, všechny jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou. Budova je částečně podsklepená, ve sklepě jsou skladovací prostory a technické zázemí. Součástí budovy je zděná přístavba se samostatným vchodem sloužící jako přednáškový sál. Tento krásně zrekonstruovaný vzdušný prostor je vhodný i pro oslavy a svatební hostiny.

Další budovou na pozemku je částečně rekonstruovaná zastřešená hala, kde je možné rozšířit kapacitu o ca 18 lůžek a další společný prostor - tělocvična, jídelna s kuchyní nebo cokoliv jiného. Projekt pro přestavbu je případně k dispozici.

Na pozemku se dále nachází menší budovy využívané zatím jako skladovací prostory. Zde je možné vybudovat např. saunu či wellness. Umístění budov vytváří uzavřený komplex zajišťující soukromí a také prostor na zahradě.

Usedlost má vlastní kopanou studnu s dostatečným zdrojem kvalitní vody a zároveň je napojená na místní vodovod. Přípojka k obecní kanalizaci je připravená na pozemku. Vytápění budov je zajištěno plynem, na pozemku se nachází 2 zásobníky.

Prostorný pozemek je rovinatý, zatravněný a nabízí mnoho možností volnočasových aktivit.

Usedlost se nachází v samém centru obce. Obec Ptýrov je známá chovem koní a leží v blízkosti Mnichovo Hradiště, kde je zajištěna veškerá občanská vybavenost. Okolní malebná krajina nabízí příležitosti pro výlety.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Velmi dobrý
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Garáž Ne
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální plynové
Plocha užitná 852 m²
Celková plocha 852 m²
Plocha parcely 3450 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky