Prodej stavebního pozemku 860 m2, Karlovy Vary

Plocha celková: 860 m2 Číslo zakázky: 20107
Název: Prodej stavebního pozemku 860 m2, Karlovy Vary
Celková cena: 2 520 000 Kč
Adresa: Karlovy Vary
Datum aktualizace: 2. 7. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 860 m²

Nabízím k prodeji slunné pozemky ve velmi klidné městské části Rosnice u Staré Role. Tento prostorný, rovinatý pozemek o rozloze 860 m2 je ideální pro výstavbu nového bydlení a nabízí bezkonkurenční možnost realizovat svůj vysněný domov. V nabídce v této lokalitě mám další pozemky k prodeji, ceny začínají na 1.750.000,-Kč za pozemek.
V ceně pozemku jsou inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina), které budou dokončeny 4Q 2023.

Skvělá poloha: Nachází se v klidné městské části Rosnice u Staré Role, která je vyhledávaná pro svůj klidný a příjemný životní styl. Přitom však zůstáváte v dosahu všech důležitých městských zařízení a služeb.

Rozloha 860 m2 poskytuje dostatečný prostor pro plány vašeho budoucího domova a zahradních ploch. Můžete si zde navrhnout prostorný a komfortní dům podle svých představ.
Rosnice u Staré Role jsou obklopeny nádhernou přírodou, což nabízí skvělé možnosti pro aktivní odpočinek, procházky nebo sportovní aktivity. Čerstvý vzduch a zelené prostředí jsou zde na dosah.
K pozemkům jsou připraveny projekty dle urbanistické studie k rodinným domům na více variant. V případě zájmu ráda podám informace na prohlídce.

Pro bližší informace a prohlídku pozemku mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů.


Rádi pro Vás zařídíme nejvýhodnější financování při pořízení tohoto vysněného pozemku.

Umístění Klidná část obce
Celková plocha 860 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky