Prodej stavebního pozemku 3003 m2, Teplice nad Metují

Plocha celková: 3003 m2 Číslo zakázky: 18991
Název: Prodej stavebního pozemku 3003 m2, Teplice nad Metují
Celková cena: 3 145 200 Kč
Adresa: Teplice nad Metují
Datum aktualizace: 16. 5. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Polosamota
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 3003 m²

Nabízíme nádherný slunný stavební pozemek k celoroční rekreaci i bydlení nebo jako výhodnou investici na okraji malebné obce Zdoňov s výhledem na okolní překrásnou krajinu v blízkosti luk a lesů a též v blízkosti rekreační oblasti - jedinečných Adršpašsko – Teplických skal.

Nabízená část pozemku o rozloze cca 3 003 m2 je dle schváleného územního plánu určena jako plocha RI – plochy staveb pro rodinnou rekreaci. Je zde možné realizovat výstavbu 3 až 6 domů dle ÚP nebo rozlehlé venkovské sídlo obklopené velkou zahradou. Pozemek je vhodný i pro stavbu rodinného penzionu. Jedná se o část větší parcely , která je zčásti určená pro výstavbu dle ÚP a lze ji i přikoupit jako celek.

Rozloha pozemku určená k výstavbě je znázorněna na 2 fotkách.

Pozemek je tedy vhodný i k celoroční rekreaci, bydlení nebo případně i jako investice. Uspokojí i náročné klienty , kteří chtějí bydlet a chovat např. koně a proběhnout se s nimi po okolí.

Jedná se o poslední pozemek určený k zástavbě mimo osídlenou část obce, v naprosto klidné lokalitě.

V místě je možné připojení na vodní řád. Kanalizaci je nutní řešit lokálně a elektřinu ve spolupráci s distribucí ČEZ.

Nedaleko Zdońova je menší městečko Teplice nad Metují nabízejí základní obslužnost (obchody, škola, školky, obchody doktoři,..) včetně autobusového a vlakového spojení.

V parném létě uvítáte i koupaliště i restaurace s chlazenými nápoji…nebo různé kulturní akce např. tradiční populární horolezecký filmový festival.

Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Stačí se jen rozhodnout. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek

Umístění Polosamota
Zdroj vody Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Doprava Silnice
Celková plocha 3003 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky