Prodej stavebního pozemku 25960 m2 Horní, Teplice nad Metují

Plocha celková: 25960 m2 Číslo zakázky: 19001
Název: Prodej stavebního pozemku 25960 m2 Horní, Teplice nad Metují
Celková cena: 181 Kč (Za m2)
4 698 760 Kč
Adresa: Horní, Teplice nad Metují
Datum aktualizace: 16. 5. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 25960 m²

Nabízíme slunný velký pozemek zčásti i stavební umístěný v malebné tiché přírodní scenérii v Horních Teplicích poblíž Teplic nad Metují – nedaleko rekreační oblasti Teplicko – Adršpašských skal.

Pozemek má celkovou plochu cca 26 000 m2 a z toho je cca 2400 m2 stavební pozemek určený pro výstavbu rodinných nebo rekreačních domů v souladu s uzemním plánem = Plochy smíšené obytné – venkovské (SV). Lze tam i postavit např. rodinný penzion s nabídkou velké plochy pro vyjížďky na koních například s parkurovým skákáním nebo lze případně provozovat i chov zvířat.


Pozemek je tedy vhodný k bydlení nebo rekreaci nebo případně i jako investice..Uspokojí i náročné klienty , kteří chtějí bydlet a chovat např. koně a proběhnout se s nimi po velké ploše vlastního pozemku. V souladu s uzemním plánem lze vybudovat na ploše určené k zemědělskému využití i vodní plochy a stvořit si vlastní pozemský ráj v čisté přírodě…

Rozloha pozemku je znázorněna na 2 fotkách.

V místě je možné připojení na vodní řád i kanalizaci, telekomunikaci a elektřinu ve spolupráci s distribucí ČEZ.

Teplice nad Metují nabízejí základní obslužnost menšího městečka (obchody, škola, školky, obchody doktoři,..) včetně autobusového a vlakového spojení.

V parném létě uvítáte koupaliště a restaurace s chlazenými nápoji…nebo různé kulturní akce např. tradiční populární horolezecký filmový festival.

Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Stačí se jen rozhodnout. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Celková plocha 25960 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky