Prodej stavebního pozemku 1008 m2 Třebechovice pod Orebem

Plocha celková: 1008 m2 Číslo zakázky: 21688
Název: Prodej stavebního pozemku 1008 m2 Třebechovice pod Orebem
Celková cena: 3 149 000 Kč
Adresa: Třebechovice pod Orebem
Datum aktualizace: 24. 10. 2023
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1008 m²

Hledáte příjemné místo na výstavbu rodinného domu v dosahu Hradce Králové? Připravili jsme pro vás pozemek v klidné části obce Polánky nad Dědinou s lokalitou pod lesem, mimo ruch města. Tady si opravdu užijte klid. Místo je jako přímo stvořené pro rodinný život. Prosluněný rovinatý pozemek s plochou 1008 m2 čeká na váš projekt.

Pozemek je přípravný k výstavbě. Přímo na hranici pozemku najdete přípojku elektřiny a obecního vodovodu. Odpadní vody budou jímány do vlastní žumpy s možností připojení na budovanou obecní kanalizaci, po jejím dokončení.

Polánky nad Dědinou poskytují ideální prostředí pro rodinné bydlení s dostatkem přírody a prostoru pro odpočinek. Pro relax, je to tady jako stvořené. Přilehlé Třebechovice pod Orebem nabídnou kompletní občanskou vybavenost. Hradec Králové dodá další rozměr pro podnikání, zábavu nebo sport. V centru Hradce Králové jste autem za 20 minut.

Pokud bude třeba na koupi pozemku zajistit úvěr, bude vám k dispozici náš úvěrový specialista. Teď už zbývá jen zavolat, vysvětlíme si všechny detaily a domluvíme se na prohlídce. Radim Macháček

Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace, Jímka
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Šířka 18 m
Délka 45 m
Celková plocha 1008 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky