Prodej rodinného domu 138 m2 Pozořice

Užitná plocha: 138 m2 Pokojů: 3 Číslo zakázky: 19453
Název: Prodej rodinného domu 138 m2 Pozořice
Info o ceně u RK
Adresa: Pozořice
Datum aktualizace: 29. 11. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Rádi Vám představíme příjemnou nemovitost, která svým charakterem dodává pocit pohody a účelnosti. Nachází se v Pozořicích, tedy vás zcela jistě potěší zázemí této střediskové obce, která je svou polohou výchozím bodem do pěkné okolní krajiny a přitom je zajištěna dobrá dostupnost měst Brna, Vyškova a Slavkova. Výhodou je i blízkost dálnice.
Dominantou nemovitosti je obytná část rodinného domu a pěkná zahrada, nicméně Vás zaujme i velký dvůr, ohraničený další stavbou, která se využívá jako sklad a kůlna.
Současná dispozice domu je 3+1, ale lze ji jednoduše upravit až na 4+1. Interiér hlavní části je zajímavě a moderně řešen formou otevřeného prostoru kuchyně, obývacího pokoje a ložnice, přičemž každá část má svůj osobitý charakter. Vše je v duchu impresionistického pojetí s dobovými prvky, se stylovým nábytkem. Jednoduchost, prostorovost i vybavení interiéru tak přispívají k útulnosti domova. Další dvě místnosti jsou samostatné a mohou být využity jako dětské pokoje, ubytování pro návštěvy nebo kanceláře. Pokud byste však potřebovali více místa k podnikání, pro garáž či dvougenerační bydlení, lze využít velké půdní prostory, případně i hospodářské budovy ve dvoře.
Prostornou chodbou se dostanete až na dvůr, který nabízí dostatek místa a soukromí. Nachází se zde zázemí pro venkovní, zastřešené posezení vhodné i pro menší společnost. Ze dvora jsou přístupné jak obytné části, tak i hospodářské budovy. Ty lze využít pro k uskladnění věcí, po úpravách i k bydlení. Někdo zase uvítá prostory pro podnikání anebo třeba i welness či fitness studio. Na dvůr přirozeně navazuje pěkná zahrada, díky její větší výměře a vzhledem k dobré uliční šiří si zde najdete místo jak pro záhony, tak i pro okrasné rostliny a třeba i pro bazén. Když se porozhlédnete ze zahrady do okolí, věřím, že Vás i tento pohled příjemně potěší. Nemovitost je vhodná pro rodinu s dětmi, v případě půdní vestavby i pro dvougenerační bydlení nebo podnikání.
Výhodná poloha i zázemí městyse Vám přinese pohodlné a komfortní bydlení. Pro více informací či na domluvu prohlídky kontaktujte makléře, těšíme se na Vás. Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 1
Zařízeno Částečně
Parkování Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Plocha zastavěná 202 m²
Plocha užitná 138 m²
Plocha pozemku 946 m²
Plocha zahrady 625 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky