Prodej kanceláře 71 m2 K Polabinám, Pardubice

Užitná plocha: 41 m2 Číslo zakázky: 21515
Název: Prodej kanceláře 71 m2 K Polabinám, Pardubice
Celková cena: 2 590 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: K Polabinám, Pardubice
Datum aktualizace: 11. 9. 2023
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Zástavba:
Umístění:
Stavba:
Zařízeno:

Sháníte prostory, kde budete moct rozvíjet svou práci? Máme pro vás zajímavou nabídku!

V samém centru Pardubic je kancelářský prostor po rekonstrukci o výměře 41,55 m2. Jsou zde nové plovoucí podlahy, elektřina, umyvadlo a stoupačky.

Kancelář je velmi zajímavá i díky své poloze. Přímo naproti budově bývalého Prioru s červeno-oranžovým obvodovým pláštěm budovy s typickými osmiúhelníkovými okny upomínajícími na včelí plástve, jež odkazují k místnímu medovému perníku. Ulice K Polabinám kolmo navazuje na nyní, od nádraží, rekonstruovanou ulici Palackého, která se kompletně obnoví až po křižovatku před Třídou Míru. Zároveň zde budou také nové bytové domy "Pernerka".

Možnost parkování u domu pro vlastníka jednotky po zakoupení parkovací karty u DPMP (červená zóna), pro ostatní je placené parkoviště vedle domu nebo naproti přes silnici u Tesca, popřípadě v obchodním domě Atrium Palace Pardubice. Restaurace, autobusová zastávka, ostatní zastávky před obchodním domem, vzdáleným pár desítek metrů, na Masarykově náměstí. Pro chvíli klidu si stačí dojít pouhých 5 minut k řece Labe, kde vede pěší stezka až k Tyršovým sadům nebo vzdálenějšího parku Na Špici. Pro návštěvu zajímavých míst zajet pouhých 9 minut autem na známou Zelenou bránu. Třídu Míru se spoustou kaváren máte pár minut chůze.

Komerční prostor má v přízemí vchod do domu na elektronické čipy, ale lze použít i klíč. Prostor výtahu je pro vyšší bezpečnost monitorován kamerami. Výtah vás vyveze do 1. nadzemního podlaží, kde se námi nabízený kancelářský prostor nachází. Ve chvíli, kdy se otevřou dveře výtahu, vcházíte do uzamčené chodby. Na 3D a 2D půdorysech vidíte uspořádání prostoru. Jedna jednací místnosti, kde je zároveň kuchyňka s umyvadlem. Jsou zde vedené stoupačky. A 1 sklad s nižším stropem o výměře 29,49 m2. Toaleta je vedena samostatně přes chodbu.

Prostor je bez právních vad a není na něm žádná nájemní smlouva. Velice nízké provozní náklady.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Panelová
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ objektu V bloku
Typ domu Přízemní
Garáž Ne
Plocha užitná 41 m²
Celková plocha 71 m²
Třída energetické náročnosti budovy C - úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky