Prodej chaty 69 m2 Choltice

Užitná plocha: 69 m2 Pokojů: 3 Číslo zakázky: 20140
Název: Prodej chaty 69 m2 Choltice
Celková cena: 2 490 000 Kč
Adresa: Choltice
Datum aktualizace: 29. 11. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Polosamota

Je krásné letní sobotní ráno, s kávou a právě dodělanou snídaní si sedám na terasu své chaty, poslouchám štěbetání ptáků a šumění vody v potoce za chatou...
Na chvíli jste se zasnili v této idylce a představili si to? Výborně, pojďte se na to podívat více dopodrobna a proměnit své představy a sny ve skutečnost!

Chata se nachází v rekreační části vesnice Ledce, která je nádherně ,,zašitá", takže zde není téměř žádný provoz. Za chatou teče potok, ke kterému se dostanete po pár schodech. Úplně se zde vidím jako malý kluk. Stavím si zde hráze a pouštím lodičky. Odsud by mě nikdo nedostal :-) . Za potokem se nachází 1 ze 3 rybníků, které jsou hned v blízkosti chaty. Okolní rozlehlé lesy nabízí spoustu možností pro nekonečné procházky, ježdění na kole či koloběžce a samozřejmě oblíbené hledání hub, kterým se zde každoročně opravdu daří. V okolních vesnicích, kam se za chvíli dostanete na kole, si dáte jedno pětipívo na žízeň. Ani pro ranní čerstvé rohlíky to nebude daleko. Hned ve vedlejší vesnici je klasický vesnický krámek. Pokud budete potřebovat na větší nákup, tak stačí zajet do nedalekého města Přelouč, kde najdete obchodní domy a cesta Vám zabere pouhých 10min. V okolí není ani nouze o výlety, choltickou oboru s barokním zámkem můžete na kole navštívit za cca 15minut. Zde si můžete zahrát v místním zámeckém parku discgolf nebo se občerstvit v zámecké restauraci. Do stejné vzdálenosti to bude přibližně na rozhlednu Barborku nebo ještě blíže na tvrz ve Svojšicích. Nejen toto, ale spoustu dalších možností kam se vydat, Vám rád řeknu na prohlídce chaty, na kterou Vás tímto zvu. Rád Vám připravím i tu dobrou kávu, u které to celé začínalo, ať si to můžete vyzkoušet sami a přesvědčit se o tomto kouzelném místě.

Je za mě určitě výhodou, že chata stojí na vlastním pozemku, který je opravdu prostorný, měří 949m². Chata má 2 patra. Horní slouží pro pobyt a naleznete zde hned po vstupu krásnou místnost, které by se dalo říkat obývací pokoj, který je nádherně prosklený a jde sem tedy opravdu hodně světla. Skvělou atmosféru doplňují krbová kamna, ve kterých když zatopíte a posadíte se k nim, tak se Vám nebude chtít přestat koukat do ohně a poslouchat uklidňující praskání dřeva. Další místností je kuchyňka s jídelním koutem, ze kterého koukáte přímo na potok a rybník. Z této místnosti můžete vstoupit buď do jedné ložnice na pravé straně, kde jsou kamna pro vytápění chaty nebo do druhé ložnice na straně levé. Aktuálně se v chatě pohodlně vyspí 5 lidí, pro které jsou zde připravena lůžka.

Spodní patro chaty, které je využíváno jako garáž, WC, koupelna a prostor pro uskladnění věcí, se nachází pod celou horní částí chaty. Určitě velikým komfortem, který chata nabízí, je splachovací WC a koupelna. Obě tyto místnosti čekají na svého nového majitele, aby si je vylepšil podle svých potřeb a vkusu. Do chaty vede vodovod a elektřina.

V případě více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Polosamota
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ano
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Rozvod plynu Individuální
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Neupravená
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 59 m²
Plocha užitná 69 m²
Plocha pozemku 949 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky