Prodej chaty 35 m2

Užitná plocha: 35 m2 Pokojů: 1 Číslo zakázky: 18895
Název: Prodej chaty 35 m2
Celková cena: 790 000 Kč
Adresa: Lípa
Datum aktualizace: 28. 11. 2023
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Novostavba
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Hledáte místo, kam můžete jezdit na víkendy nebo na dovolenou a které je stranou veškeré civilizace? Nebo chcete investovat do zařízení využitelné pro moderní glamping?
Ke koupi je totiž pozemek i s mobilní dřevěnou chatkou, kde, kromě zajíců a srnek, nejsou žádní sousedi, je zde absolutní klid a stín vzrostlých stromů. Malý potůček vedoucí přes pozemek umožnil vybudování jezírka, které ještě umocňuje příjemnou atmosféru.
Pozemek nedaleko obce Lípa u Havlíčkova Brodu bude mít po zaměření celkovou plochu 450 m², je přístupný po asfaltové cestě ze silnice spojující Okrouhličku a Lípu. Co se týká chaty, tak se jedná o chatu novou o celkové ploše 22 m² včetně zastřešené terasy. Vše je zhotoveno z kvalitního dřeva, na střeše jsou šindele z kanadského cedru. Chata je celoročně obyvatelná, vybavená je kuchyňkou, a sprchovým koutem. V podkroví je spací prostor. Voda je v nádrži, umístěná také v podkroví. K vytápění jsou nainstalovaná kamna, pro ohřev vody je zde průtokový plynový ohřívač.
Jako zdroj elektřiny může sloužit malá větrná elektrárna a případně fotovoltaický panel, které budou připraveny a naistalovány nad rámec uvedené kupní ceny.
Technické detaily si povíme při prohlídce.

Druh objektu Dřevěná
Stav objektu Novostavba
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Ano
Parkování Ne
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Plocha zastavěná 22 m²
Plocha užitná 35 m²
Plocha pozemku 450 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky