Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 3+1 82 m2 Bytovky, Veltruby

Prodej bytu 3+1 82 m2 Bytovky, Veltruby

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Bydlet v blízkosti Kolína a přesto v absolutním klidu a do Prahy to mít necelou hodinu, tak to je to o co tady dnes běží. Máme pro Vás byt o dispozici 3+1 a ploše 82 m2, který je z velké části vybaven klimatizací pro Váš komfort. Dům je v klidné ulici s minimálním provozem, a celkem jsou tady jen čtyři bytové jednotky. Máte k dispozici zděné bytové jádro i technickou místnost, kam se vejde klidně pračka se sušičkou. Tady Vám prostor pro Vás a Vaší rodinu chybět nebude. Velkou devízou je i vlastní zahrada s pergolou, zahradním domečkem, je zde i prostor po umístění bazénu.
Ve Veltrubech je veškerá občanská vybavenost a to MŠ, ZŠ - pětiletka, obchod, kadeřnictví, místní hospůdka pro posezení s přáteli a rodinou, můžete si dojít i na masáž. Provoz mateřské školky je od 6:30-16:00 a základní škola se zaměřuje na výuku angličtiny s rodilým mluvčím.
Proč zrovna bydlet tady? Spousta sportovního vyžití od parku, nedaleké veltrubské pískovny kam se sjíždí mnoho lidí z okolí. Pokud jste milovníky cyklistiky případně in-line bruslení nebo běhání, tak přes obec vede cyklostezka do Kolína i do Poděbrad, kdy můžete navštívit oblíbený soutok a v neposlední řadě i lázeňskou kolonádu.
Dopravní spojení do Kolína je pravidelnou linkou MHD, obec je napojená na PID linkou 705, nedalekým nájezdem na dálnici D11 se dostanete do Prahy za necelých 35 minut.
Jak to vlastně zafinancovat? Nebojte i zde mám pro Vás řešení v podobě nezávislé konzultace se zkušenou finanční konzultant z Swiss Life Select, s péčí připraví hypotéku přesně na míru vašim investičním cílům a možnostem. Z široké palety bankovních domů na českém trhu vybere nejlepší nabídku, pomůže s veškerou dokumentací a uvolní vám ruce, abyste se mohli věnovat příjemnějším věcem a rodině. Naprostá znalost trhu, dlouholetá zkušenost a etablovanost v rámci českého bankovního trhu dělá z finanční specialistky sázku na jistotu.

Teď je to už jen na Vás, zavolat a rád Vás bytem provedu Váš Petr Revenda.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky