Prodej bytu 3+1 67 m2 Palackého, Lanškroun

Užitná plocha: 67 m2 Číslo podlaží:3 Číslo zakázky: 20493
Celková cena: 2 656 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Palackého, Lanškroun
Datum aktualizace: 21. 11. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Obytná
Vlastnictví: Osobní
Zařízeno: Částečně
Počet podlaží celkem: 4
Číslo podlaží: 3

Žít v příjemném městě pod Orlickými horami, se všemi službami a zaměstnáním, mít všude kousek a bydlet v ve slunném bytě umístěném v zeleni, to je možná sen mnoha z vás. Tento pěkný byt 3+1 v osobním vlastnictví na vás čeká ve třetím podlaží čtyřpodlažního zděného bytového domu v klidné čtvrti v Lanškrouně. Přidanou hodnotou je, že je stranou od hlavních silnic, v části zvané "Teslov". Zvláště rodiny s dětmi uvítají možnost nechat děti volně pohrát si u domu. Zeleninu, šnitlik či růže do vázy si můžete sami vypěstovat v zahrádce, na kterou vyhlédnete z balkonu obýváku. A z okna kuchyně uvidíte některé vrcholky malebného hornatého okolí města pod Orlickými horami. Na bezplatném parkovišti u domu budete mít své auto pod kontrolou. A výlet do polí a luk se otevírá dva bloky od vašeho nového bydliště.

Byt v domě postaveném v roce 1970 prošel částečným zateplením, byl opatřen novými plastovými okny. Před deseti lety prošla obnovou koupelna, kde byl před časem vyměněn plynový průtokový ohřívač vody - byl nahrazen elektrickým kotlem na teplou vodu.
Další úpravy jsou příležitostí pro příštího majitele. Podlahy ve dvou místnostech jsou pokryty parketami, které zasluhují renovaci, nebo je můžete pokrýt plovoucí podlahou. Vnitřní příčky je možné změnit a propojit tak kuchyň se sousední místností. Balkon je situován do zahrady a před krátkým časem rovněž prošel rekonstrukcí.

Do svého nového bydliště se může těšit rodina s dětmi, tak i pár, který si teprve své hnízdo tvoří. Klidnější místo pro založení rodiny jen tak nenajdete.
V Lanškrouně si můžete vybrat pro své děti z mnoha mateřských, základních i středních škol - z nichž mnohé jsou tři minuty od bytu, a čeká na vás i nespočet pracovních příležitostí. Rekreační a sportovní vyžití skýtá malebné okolí a blízká soustava rybníků, ve městě jsou moderní haly a sportoviště. Kulturní zážitky lákají do nového kulturního domu, na akce pod otevřeným nebem na náměstí či do zámecké zahrady.
Turistické výlety budete podnikat do Orlických hor nebo na Kralický sněžník a v zimě si zajedete zalyžovat na sjezdovky do Čenkovic či na Dolní Moravu. V okolí je množství běžkařských tras, běžeckých tras i cyklotras.

Znáte lepším místo pro život?
Ráda vám byt ukážu. Těším se na Vás.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní byt Ne
Počet podlaží celkem 4
Číslo podlaží 3
Balkón Ano
Plocha balkónu 2 m²
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 6 m²
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední dálkové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Betonová
Telekomunikace Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha podlahová 67 m²
Plocha užitná 67 m²
Rok výstavby 1970
Třída energetické náročnosti budovy E - nehospodárná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky