Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 2+kk 50 m2 Oderská, Brno

Prodej bytu 2+kk 50 m2 Oderská, Brno

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Přijměte pozvání do světlého bytu o dispozici 2+kk se zasklenou lodžií orientovanou na jih na ulici Oderská v Brně ve Starém Lískovci. Lodžie poskytuje opravdu velkorysý prostor pro relaxaci se sklenkou vína v ruce a výhledem do zeleně za domem.

V obou pokojích jsou zachovalé parkety, ty navozují pocit útulného domova. V bytě naleznete hned dvě komory, nemusíte se tedy bát, že by nebylo kam uskladnit všechny věci. Koupelna s vanou je samostatná, oddělená od WC. Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem, máte tedy jedinečnou možnost si nový domov přetvořit přesně podle vašich představ.

Při stěhování do nového bydlení jistě uvítáte, že byt je umístěn ve zvýšeném přízemí a nečeká vás tedy žádné tahání věcí do schodů. Na druhou stranu jste dostatečně vysoko, aby vám nikdo nekoukal do oken, soukromí a bezpečí je tedy zajištěno. A když už mluvíme o bezpečí, nedávno byly do bytu instalovány nové bezpečnostní dveře.

Byt se nachází v klidné lokalitě na okraji Brna, vše tu máte po ruce - školky, školy, gymnázium, dětské a workoutové hřiště, sportovní halu, restaurace, obchody, poštu, lékárnu, polikliniku, nemocnici, ... prostě vše na co si vzpomenete. A pokud zatoužíte po ruchu velkoměsta, není nic snažšího než sednout na šalinu nebo autobus a do 20 minut jste v centru Brna. Pro cesty mimo Brno uvítáte nedaleký nájezd na dálnici a také vlakovou zastávku.

Pro milovníky přírody mám také skvělou zprávu, vzhledem k umístění bytu na okraji Brna jste během chvíle mimo Brno a můžete si užívat toulky v překrásném údolí říčky Bobravy.

Neváhejte a přijměte mé pozvání na prohlídku.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a perfektní znalosti trhu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky