Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 2+kk 38 m2 Vomáčkova, Brno

Prodej bytu 2+kk 38 m2 Vomáčkova, Brno

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk s balkónem orientovaným na západ, na ul. Vomáčkova v jižní části Brna. Byt se nachází ve 3. patře smíšené novostavby bez výtahu a jeho vlastní parkovací stání najdeme přímo před vchodem do domu.

Jedinečná lokalita nabízí klidné a příjemné bydlení s rychlým spojením do centra i na všechny dálniční tahy. Kromě toho je v okolí bohatá občanská vybavenost, včetně nákupních center OC Avion a Olympia. Pro milovníky přírody je zde možnost procházek kolem řeky Svratky, návštěv kina nebo cyklostezky vedoucí až do Vídně. V nejbližším okolí najdete také školky, školy a zařízení pro různé sportovní aktivity pro děti i dospělé, včetně koupacího biotopu. Majitelům mazlíčků, kromě možností procházek v zeleni, udělá radost i veterinární klinika doslova před domem.

Pokud si přejete financovat koupi tohoto bytu úvěrem, rádi zajistíme nejvýhodnější podmínky u kterékoli banky a poskytneme veškerý právní servis.

V případě zájmu prohlédnout si tento příjemný byt osobně nás neváhejte kontaktovat a domluvit si termín prohlídky. Těšíme se na vás.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky