Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 2+1 57 m2 Husova, Náměšť nad Oslavou

Prodej bytu 2+1 57 m2 Husova, Náměšť nad Oslavou

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Exkluzivně Vám nabízíme byt v osobním vlastnictví na ulici Husova v klidné čtvrti města Náměště nad Oslavou.

Byt o dispozici 2+1 a užitnou plochou 56,5 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu. Okna jsou na jedné straně orientována na jih a na druhé straně na sever s výhledem do parku. Prostorné pokoje (16,8 m2 a 15,6 m2), samostatná kuchyně s linkou, koupelna a samostatné wc nabízí bydlení dle vlastních představ. K tomuto bytu náleží sklepní kóje v podzemním podlaží o výměře 3 m2.

Město Náměšť nad Oslavou disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je také oblíbené díky své historii a zámku. Dostupnost do regionálních center je výborná. Díky 10 km vzdálenému nájezdu na dálnici D1 se do Brna dostanete za 45 minut. Náměšť nad Oslavou leží na vlakové trase Třebíč – Brno, takže za stejnou dobu, jako autem, se do metropole dostanete také rychlíkem. Pro ty z vás, kteří tolik nepospíchají, budou k dispozici osobní vlaky nebo autobusy.

Milovníci přírody a procházek ocení oboru Kralice a mnohé vodní plochy v okolí včetně rybníka Rathan s travnatými plážemi. Aktivnější z Vás budou zajímat sportovní hřiště, zimní stadion, nebo četné cyklistické stezky, kde Vaším cílem může být třeba pivovar Dalešice.

Bytový dům prochází v současné době finišující rekonstrukcí společných prostor, rekonstrukcí střechy se zateplením, vnějším zateplením a výměnou oken a vstupních dveří.

Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky