Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Ústecký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Most

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most

Rezervace

Prodej rodinného domu 94 m2 Prokopova, Most

Užitná plocha:94 m2 Pokojů: 4

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům, který se nachází v klidné části Města Most v ulici Prokopova. Jedná se o rodinný dům řadového tipu o velikosti 3+1 s užitnou plochou 94m² a dvougaráží. Rodinný dům se rozprostírá na pozemku o velikosti 505m² na kterém se nachází udržovaná zahrada, garáž pro dva vozy a nádvoří s přístupovou cestou k domu. V přízemí domu se nachází zádveří, vstupní chodba se vstupem do velkého obývacího pokoje s krbovými kamny, který navazuje na kuchyň, dále se zde nachází samostatná toaleta s umyvadlem. Ze vstupní chodby vede schodiště do 1.patra, kde jsou dva samostatné pokoje a koupelna. Dům je z poloviny podsklepený. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápení domu je zajištěno plynovým kotlem případně krbovými kamny. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. Ve městě Most se nachází několik MŠ, ZŠ, obchodů, restaurací, úřadů, pošt a nepřeberné množství sportovního i kulturního vyžití v okolí např.: Hrad Hněvín, přesunutý Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Jezero Most, FunPark... Velice dobrá dopravní dostupnost, autobusem, vlakem i autem. Průkaz energetické náročnosti budovy se vytváří. Nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem, který pro Vás rádi vyřídíme. Doporučujeme prohlídku. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

4 290 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Hledáte prodej domů v Mostě? Vyberte si nemovitosti podle vašich představ z pravidelně aktualizovaných nabídek z Ústeckého kraje. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.